carat_bex3500set
CARAT X-Coup 350 steenzaagmachine 2200W incl. zaagblad CNEE - BEX3500SET
 865,23 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
set
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Universele steenzaagmachine voor het zagen van alle soorten steen, beton, tegels, dakpannen etc
  • Kantelbare zaagkop voor verstekzagen onder hoek 45° en variabele materiaalaanslag
  • Grote robuuste zaagwagen
  • Koelwatercircuit met uitschakelbare waterpomp
  • Inklapbaar onderstel en transportwielen.
  • Inclusief diamantzaag Ø 350 mm (type CNEE350400)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 2200 W
  • Diameter (zaagblad): 350 mm
  • Maat asgat: 25,4 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452035917
  • Artikelnummer leverancier: CARAT BEX3500SET
Vermogen
2200 W
Diameter (zaagblad)
350 mm
Maat asgat
25,4 mm
Gewicht
75 kg
Diameter zaagblad
350 x 25,4 mm
Vermogen
2.2 kW
Voltage
230 V
Max. materiaaldikte
11 cm
Netto zaaglengte
60 cm
Max. zaaglengte
76 cm
Max. materiaaldikte (2 gangen)
15,5 cm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Perfecte combinatie
Reviews over CARAT X-Coup 350 steenzaagmachine 2200W incl. zaagblad CNEE - BEX3500SET